Zalogowanie się jest jednoznaczne z akceptacją naszego REGULAMINU w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja 30.01.2015 r.)

REJESTRACJA

Akceptuję REGULAMIN
(wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Westa Druk sp. z o.o. w Łodzi. (wymagane)
pomoc
login

PRZEWODNIK PO FUNDUSZACH EUROPEJSKICH

O Funduszach Europejskich słyszał już chyba każdy Polak, ale czy wiemy, na co konkretnie są wydawane i jak możemy z nich skorzystać? Przedstawiamy Państwu cykl artykułów, w których przybliżymy tę tematykę. Postaramy się pokazać, jak inwestycje i usługi realizowane przy unijnym wsparciu zmieniają jakość naszego życia… pod warunkiem, że zechcemy z nich skorzystać.

Dotacje dla firm z Polski Wschodniej

Jeszcze do niedawna wschodnia część kraju postrzegana była jako słabiej rozwinięta, odgrywająca mniejszą rolę w kreowaniu polskiej gospodarki. W ostatnich latach region ten ulega jednak dużym przemianom.

Szybki internet ułatwia życie

Internet zbliża się do 30-stki. Jak na tak młody wiek, osiągnął już naprawdę wiele. Chyba żadnej innej technologii nie udało się w tak krótkim czasie zrewolucjonizować świata.

Odważ się wrócić do szkoły

Czy tego chcemy, czy nie – świat idzie ciągle naprzód. Dla wielu osób dawno minęły czasy, kiedy raz zdobyta wiedza wystarczała do pracy przez całe życie. Dlatego idea kształcenia się dorosłych staje się coraz bardziej popularna