Zalogowanie się jest jednoznaczne z akceptacją naszego REGULAMINU w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja 30.01.2015 r.)

REJESTRACJA

Akceptuję REGULAMIN
(wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Westa Druk sp. z o.o. w Łodzi. (wymagane)
pomoc
login

PRZEWODNIK PO FUNDUSZACH EUROPEJSKICH

O Funduszach Europejskich słyszał już chyba każdy Polak, ale czy wiemy, na co konkretnie są wydawane i jak możemy z nich skorzystać? Przedstawiamy Państwu cykl artykułów, w których przybliżymy tę tematykę. Postaramy się pokazać, jak inwestycje i usługi realizowane przy unijnym wsparciu zmieniają jakość naszego życia… pod warunkiem, że zechcemy z nich skorzystać.

Dotacje dla firm z Polski Wschodniej

Jeszcze do niedawna wschodnia część kraju postrzegana była jako słabiej rozwinięta, odgrywająca mniejszą rolę w kreowaniu polskiej gospodarki. W ostatnich latach region ten ulega jednak dużym przemianom.

Szybki internet ułatwia życie

Internet zbliża się do 30-stki. Jak na tak młody wiek, osiągnął już naprawdę wiele. Chyba żadnej innej technologii nie udało się w tak krótkim czasie zrewolucjonizować świata.

Odważ się wrócić do szkoły

Czy tego chcemy, czy nie – świat idzie ciągle naprzód. Dla wielu osób dawno minęły czasy, kiedy raz zdobyta wiedza wystarczała do pracy przez całe życie. Dlatego idea kształcenia się dorosłych staje się coraz bardziej popularna

Równy dostęp dla każdego

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Pamiętaj – możesz na równi z wszystkimi korzystać z Funduszy Europejskich i zasięgać informacji na ich temat. Przymierzasz się do realizacji projektu unijnego? Weź pod uwagę potrzeby osób z niepełnosprawnością – więcej osób będzie mogło się z nim zapoznać, a Twój wniosek zostanie lepiej oceniony.

Dojrzały wiek to atut

Osoby po 50-tce znajdują się w niezwykłej sytuacji, zarówno w życiu, jak i na rynku pracy. Z jednej strony mają już bogate doświadczenie, wiedzę i kompetencje. Z drugiej – wciąż posiadają zdolność do skutecznego uczenia się i podejmowania nowych wyzwań. Mogą w tym pomóc Fundusze Europejskie.